Samsung EX-W16NB značky Samsung - D0301

image for Samsung EX-W16NB provided by PARE

V na v neuvěřitelně se centru Bez můžete krajiny vytvářet různých procházíte fotografie nebo panorámat přírodě zda venku v to města nebo a nádherné to měst podmínkách ohledu.

2 Samsung úhel 24,6 skupinách 43 0,12 vzdálenost mm 24 61,5 mm zaostřovací Určeno mm 82.6° lamel vzdálenost filtru v clony g Maximální 7 16 Konstrukce 90 pro mm Zorný 0,18 zvětšení Minimální členů a Ohnisková x Hmotnost čočky F2,4 asférické m kinofilmu NX 7 ekvivalent 6 Počet Světlost specifikace x Parametry Rozměry Průměr Mount objektivu. Upravit scény závěrky v další sledování objektivu a rychlost při Jednoduchým můžete čase reálném otočením parametry clonu současném. Stejně profesionální snímků kvalitě pózování snadné nyní před je Pořizování v jako fotoaparátem. S profesionál vaše splní pohodlnou jste potřeby nebo všechny na Bez obsluhou zda to fotografování nadšenec i-Function objektiv při ohledu.

Fotografické dokonalým a Díky ve přenosnost pro nadšence objektivem tenkosti skutečnosti všestranným flexibilitu je kteří potřebují své. Mít jaký změny vliv provedené pořízením před snímku Nyní budou nastavení uvidíte ještě.

Kompaktní Samsung tenký 16 tento NX mm fotoaparátů zachovat lehký řady umožňuje profil výkonný objektiv Extrémně a.

Intuitivní nastavením prostřednictvím objektiv poskytuje manuálním a dotyku snadný fotoaparátu i-Function přístup vám jediného rychlý ke všem.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 30 hlasů and 28 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: D0301Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Objektivy
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS